ИзбранноеКорзина
Нова MAZDA CX-30

Нова MAZDA CX-30

Нова Mazda CX-30, що дебютує в рамках Женевського міжнародного автосалону 2019 року, є другою моделлю у лінійці нового покоління Mazda. Цей компактний кросовер втілює задоволення від керування, поєднуючи в собі унікальний та елегантний стиль «КODO – Душа Руху», а також орієнтований на людину дизайн салону за філософією Jinba Ittai.

Нова Mazda CX-30 з довжиною 4 395 мм, шириною 1 795 мм, висотою 1 530 мм та колісною базою в 2,655 мм входить до нового для компанії Mazda сегменту ринку. Займаючи своє місце між CX-3 та давно відомою й популярною CX-5, вона задовольняє побажання покупців, які прагнуть поєднання компактних, пристосованих до руху в місті розмірів першої моделі з просторістю та практичністю другої.

Нова Mazda CX-30 демонструє еволюцію дизайну КODO, яка зберігає його енергію, але тепер орієнтується на більшу зрілість стилю за допомогою елегантності та простоти мінімалістичної естетики, натхненної традиціями японського мистецтва та красою порожнього простору.

Людиноорієнтовний дизайн інтер’єру поєднує в собі простоту та зручність салону для всіх пасажирів разом з людиноорієнтовним, інтуїтивно зручним водійським місцем. Найсучасніші технології, такі як аудіосистема Mazda з вісьмома динаміками чи Bose з дванадцятьма динаміками, були ретельно поєднані з преміальними матеріалами та скрупульозним дизайном для створення в салоні атмосфери високої якості та справжньої вишуканості.

Новий компактний кросовер має нову платформу Skyactiv-Vehicle Architecture , що побудована згідно до результатів досліджень максимального комфорту під час руху. У поєднанні з інтелектуальними технологіями, такими як покращена система повного приводу i-Activ AWD, що працює спільно з Системою контролю руху автомобіля G-Vectoring Control Plus (GVC Plus) для керування розподілом крутного моменту між передніми й задніми колесами, це сприяє ще яскравішим враженням від керування в дусі філософії Jinba Ittai.

І наостанок, обширний комплекс технологій активної безпеки i-Activsense нової Mazda CX-30 тепер включає в себе нову систему моніторингу стану водія (Driver Monitoring system), дозволяючи цьому компактному кросоверу надавати і водію, і пасажирам безпеку, затишок та задоволення від поїздок.

ДИЗАЙН

З початку впровадження в 2010 році, філософія дизайну «KODO – Душа Руху» була рушійною силою в підсиленні глобального розвитку бренду, а тепер компанія Mazda зробила цю філософію ще глибшою та витонченішою, піднісши автомобільний дизайн до рівня тонкого мистецтва.

Метою еволюції дизайну «КODO» стало виразити нову форму елегантності, натхненної та заглибленої в традиційну японську естетику. Концепт Mazda Vision Coupe, представлений в 2017 році, втілював мову дизайну через ретельно продуманий, мінімалістичний стиль: елегантно стримана форма кузова створювала делікатну гру світла та тіні, які перебували в постійному русі, створюючи природне, динамічне відчуття стилю.

Нова Mazda CX-30 – це друга серійна модель, що втілює цю найостаннішу еволюцію філософії дизайну «КODO». Результатом доведення кожного елементу до досконалості згідно з принципом «менше – це краще» стало створення безпрецедентно чистих, красивих поверхонь та внесення цілковито оригінальної форми автомобільного корпусу до сегменту компактних кросоверів.

Відштовхуючись від концепції дизайну «Вишуканість та сміливість», стиль екстер’єру демонструє стриману красу та міць кросовера. Всередині ретельно продуманий інтер’єр преміальної якості поєднує комфортний та цілковито зосереджений навколо водія простір з просторою та легкою атмосферою в салоні.

Кожну деталь, від вибору матеріалів до покращеного оздоблення, було ретельно продумано для створення по-справжньому вишуканого салону преміальної якості.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ З концепцією дизайну «Вишуканість та сміливість», стиль нової Mazda CX-30 одночасно втілює два суперечливі елементи: спортивні лінії купе та сміливу міць кросовера.
Нижня панель кузова має чорне облицювання, що приваблює увагу, створюючи враження елегантних пропорцій автомобіля-купе. В той самий час це облицювання додає екстер’єру харизми та потужності, що зазвичай асоціюються з кросовером.

Стиль нової моделі походить від нової мови дизайну «Порив та Відступ», що є суттю одного з стилів японської каліграфії. Він поєднує в собі три ключові догми удосконаленої філософії дизайну «КODO – Душа Руху»: Yohaku – красу порожнього простору, Sori – форми з рівновагою та балансом, а також Utsuroi – гру світла й тіні.
Уникаючи виразних ліній у формі корпусу на користь руху поверхонь, нова Mazda CX-30 досягає стилю, якому властива водночас краса витвору мистецтва та потужне відчуття динамічності.
Дизайн передньої частини корпусу має вишуканий, проте сміливий характер. Фірмове крило Mazda отримало виразнішу та глибшу форму, що комбінується з безперервними, модельованими лініями переднього бампера, досягаючи виразної асоціації з рухом уперед. Розмір та візерунок трикутної решітки радіатора ретельно розроблено, щоб продемонструвати різноманіття варіацій залежно від кута огляду та гри світла.

Фари та задні ліхтарі водночас елегантні та функціональні, оснащені світлодіодною матрицею, яка підкреслює їхню вишукану циліндричну форму. Світлодіодні сигнали повороту мають новий виразний профіль світлової хвилі, що спочатку світить на повну потужність, а тоді розсіюється послідовною пульсацією.
На вибір доступні дев’ять кольорів кузова, включно з фірмовими кольорами компанії Mazda: Soul Red Crystal, Machine Grey та Polymetal Grey.
ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Дизайн салону нової Mazda CX-30 було спроектовано, відштовхуючись від принципів людиноорієнтовної філософії дизайну Mazda, а також традиційної японської архітектури з її застосуванням Ма, або ж порожнього простору.
Відповідно до загальної концепції дизайну «Вишуканість та сміливість», в інтер’єрі нової Mazda CX-30 досягнено водночас невимушеної елегантності та краси, що поєднується зі сміливістю та рішучістю, властивим образу кросовера.
Ретельну увагу було приділено кожній деталі, від вибору матеріалів до підвищеної якості збірки та оздоблення, з однією метою – створити в салоні атмосферу справжньої вишуканості та преміальності.
Конструкція кабіни симетрична й цілковито зосереджена навколо водія, а всі три індикатори на панелі інструментів та центральному дисплеї нахилені вбік місця для водія.
Широка центральна консоль об’єднує важіль перемикання передач, підстаканники та основний перемикач у «зоні керування» близько до водія для забезпечення зручного, ергономічного та ефективного користування.
Панель важеля перемикання передач була сконструйована на основі вдосконаленої версії фірмової технології «двошарового ліплення», вперше застосованої на новій Mazda3. Світло, що падає на панель глибокого димчато-сірого кольору, відкриває візерунок з металевим відливом, вирізаний у базовому шарі, таким чином ще більше підкреслюючи вишукані деталі та преміальну якість інтер’єру.
Нова Mazda CX-30 буде мати 2 варіанти оформлення інтер’єру: елегантний та витриманий темно-коричневий (Dark Brown) або вишуканий та сучасний темно-синій (Dark Blue).

Кольорове оздоблення Dark Brown доступне з чорною чи білою оббивкою з натуральної шкіри. Через отвори в чорній шкіряній оббивці проглядається елегантна коричнева підкладка. Кольорове оформлення Dark Blue постачається зі тканинною оббивкою або оббивкою зі штучної шкіри, й кожен із цих варіантів пропонується у сіро-бежевому або чорному кольорі.
Результатом людиноорієнтовного підходу до автомобілебудування компанії Mazda став особливо добре укомплектований та універсальний інтер’єр. Цей новий компактний кросовер має салон, який оточує усіх пасажирів затишком та комфортом навіть під час найдовших поїздок, тоді як об’єм багажника пропонує невимушену практичність та змогу перевозити великі вантажі, що задовольняють вимоги будь-якого стилю життя.
Зона водія отримала перевагу застосування найпередовіших знань та технологій під час роботи над розробкою місця водія та інтерфейсу «людина-машина» (HMI).
РОЗМІР

Новий кросовер Mazda CX-30 входить до нового сегменту ринку для компанії Mazda. Зайнявши своє місце між CX-3 та давно відомою й популярною CX-5, він задовольняє задовольнити побажання покупців, які прагнуть поєднання компактних, пристосованих до руху в місті розмірів першої моделі з просторістю та практичністю другої.
Хоч і досить компактна, щоб надавати неперевершену маневреність в умовах міських доріг, нова Mazda CX-30 поєднує в собі легкий доступ із універсальним, просторим салоном та великим багажником.
Значна відстань між передніми сидіннями надала змогу встановити широку консоль з покращеною конструкцією, а також великим центральним підлокітником.
Достатня відстань між висотою позиції стегон пасажирів на задніх та передніх сидіннях, а також невелика висота задніх сидінь забезпечують достатньо місця для колін та голови, дозволяючи пасажирам високого зросту сидіти позаду зі зручністю.
Широка відстань між сидіннями, як у поздовжньо-поперечному напрямку, так і в боковому, сприяє тому, що людям, які сидять попереду, було легше обертатися до людей, які сидять позаду. При цьому пасажири, що займають задні сидіння, можуть бачити лиця передніх пасажирів у профіль з мінімальними зусиллями. Результатом цього стає атмосфера в салоні, що сприяє спілкуванню між усіма присутніми в автомобілі.
  Mazda CX-30
Загальна довжина 4,395 мм
Загальна ширина 1,795 мм
Загальна висота 1,540 мм 
Колісна база 2,655 мм 
Передній звіс 915 мм
Задній звіс 825 мм
Источник: infocar
ПРЕДЛОЖЕНИЕ НЕДЕЛИ
Контакты
Avtokray
Контактное лицо:
Кухарчук Максим
Телефоны:
+380 (68) 899-93-94показать+380 (68) 899-93-94 все+380 (68) 899-93-94 +380 (97) 450-42-86
E-mail:
Адрес:
02100, Украина, Киев, Перова 19а магазин 290 на карте
График работы:
Пн 10:00 - 17:00 Вт, Ср, Чт, Пт, Сб 9:00 - 17:00 Вс 11:00 - 16:00 без перерывов;
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх